Пятница, 29 марта, 2024
Главная Разное 7 пунктів про те, де використовують справжню візитну картку України. Сучасна роль вишиванок

7 пунктів про те, де використовують справжню візитну картку України. Сучасна роль вишиванок

от silastroy
62 просмотров
7 пунктів про те, де використовують справжню візитну картку України. Сучасна роль вишиванок

7 пунктів про те, де використовують справжню візитну картку України. Сучасна роль вишиванокЗа часів незалежності України багато чого змінилося та набуло важливого значення. Однією з таких змін є популяризація національної вишивки та надання їй відповідного ролі.

Останні роки українці по новому подивились на національні малюнки притаманні вишиванкам і стали використовувати їх не лише як одяг для урочистостей, але й все частіше використовують в повсякденні. Належної масовості вишитий одяг не набуває з декількох причин:

  1. по-перше, це доволі дорога річ, якщо справді хочеться чогось якісного та ексклюзивного,
  2. а по-друге, ще не всі українці звиклися з думкою, що вишиванка може бути не лише святковою річчю.

Це й не дивно бо створення вишиванок це дуже трудомісткий процес, на виготовлення одного плаття може піти в середньому до місяця, а у випадках з дорогим оздобленням і всіх двох. Але все ж таки сучасні українські чоловіки та жінки намагаються додати нотку етнічної культури практично у всі сфери життя, бо воно того варте, на вишиванку можна дивитися безкінечно.

1. Використовують для створення сімейних луків. Широкий вибір у спеціалізованих магазинах пропонує різноманіття комплектів, при цьому можливо купити чоловічу вишиванку й разом жіночу для пар які ще не стали батьками, або комплект з трьох речей для тих у кого вже є маленький шанувальник прекрасного. Такі речі об’єднують, підкреслюють неповторний смак власників такого одягу, свідчать про їх любов до національних традицій. Ідеально для святкування міжнародного свята День вишиванки, який традиційно святкується у третій четвер травня. До речі, внесок засновниці цього свята, Лесі Воронюк, у популяризації вишиванки та України в цілому важко переоцінити. Що стосується малюнку то найпопулярнішими з усіх є візерунок ягід калини та дубового листя, традиційно вважається чоловічим, але у сучасній вишитій моді представлений й для представниць прекрасної половини людства.

2. Підкреслюють гармонійний смак на роботі. При чому такі речі зазвичай не такі яскраві, як ті що обирають для свята або урочистих заходів. Частіше за все в офіс надягають сорочку-туніку (яка до речі з усіх народів східних слов’ян довгий час була притаманна лише українцям і тільки пізніше її можна зустріти у білорусів та поляків, але ніколи у руських). Малюнок у таких сорочок з двох — трьох кольорів, без регіональних особливостей, може бути виконаний у традиційному вигляді, вишитий хрестиком, або сучасним з будь-яким сюжетом малюнку. Такі вишиванки частіше купуються у магазинах, як жінками так і чоловіками. Вироби створенні власноруч або подаровані зрідка носять до офісу і вважають їх більш відповідними для урочистих подій та національних свят, бо зазвичай для власника вони цінніші, через малу ймовірність відтворення копії.

Читать также:
Татуировки в стиле реализм.

3. Етнічним візерунком прикрашають автомобілі. Ця модна тенденція з’явилася лише в останні роки й ще не є такою масовою, але стрімко набирає популярності у великих містах. Нанесення малюнка на авто хоч і не дешево обходиться власнику та може допомогти не просто прикрасити авто, а показати візерунок притаманний лише його родині який підкреслює зв’язок поколінь та може стати справжньою візитною карткою власника.

4. Весільні наряди в етнічному стилі використовують зараз не лише на весіллях у національному стилі, але й на сучасних весіллях. Таке вбрання не може не притягувати погляди та не викликати захоплення. Якщо для нареченої купують довге вишите плаття , то наречений теж купує чоловічу вишиванку для створення спільного образу. При чому чоловіча вишиванка може бути куплена окремо від сукні нареченої, але доповнювати її кольорами, які гармонійно поєднуються з сукнею. У таких нарядах зазвичай наречені почувають себе вільніше та легше, бо вони відрізняються зручністю.

5. Татуювання у вигляді етнічних малюнків цей тренд поширюється серед української молоді, старше покоління ставиться до цього по різному, бо загалом це вибір сміливих представників сучасного покоління українців.

6. Прикраси, які відтворюють національні етнічні візерунки. Зазвичай виконуються з бісеру та представлені у вигляді браслетів та кольє на шию.

7. Міське графіті. Тут можна зустріти й гігантські малюнки, які вкривають весь будинок й ті що прикрашають паркани та асфальт. У будь-якому разі разом з ними вулиці грають новими кольорами.
Вишиванка підкорила серця публічних осіб, зірок та політиків. Майже всі з них у своїх інтерв’ю підкреслюють неймовірні відчуття у той час коли носять вишиванку, вона надихає їх, додає впевненості, їм подобається з’являтися у ній на людях та одягати для закритого сімейного вечора. Таке ставлення не дивне, бо вишиванки представлені у різних цінових категоріях, залежно від тканини, складності малюнку та площі яку цей малюнок покриває. Можна навіть замовити й купити неймовірне за своєю красою вишите плаття, навіть у всесвітньо відомих дизайнерів. Воно буде лише в однієї власниці, хоча й ціна такого вбрання може досягати десятків тисяч та навіть сотень тисяч гривень, але почувати себе в ньому жінка буде як королева. А можна скористатися послугами вітчизняних дизайнерів, вироби зазвичай не такі дорогі, але творчий підхід таких майстрів та знання теми з середини може бути навіть більш вдалим вибором для власника такої ексклюзивної речі.

Вам также может понравиться

Строим дом!

Все про ремонт и строительство. Полезные советы, дизайнерские решения, статьи про строительные инструменты и материалы в ежедневных обзорах на нашем блоге.

Выбор редактора

ТОП ПРОСМОТРОВ

2023 ©Silastroy.com. Все права защищены.